STK

Alates 3. märtsist võtab patsiente vastu psühhiaater Eduard Veidenberg. Oodatud on igas elueas erinevate psüühiliste häiretega isikud, kes vajavad psühhiaatria-alast konsultatsiooni haiguse ennetamiseks  ja raviks.  Psühhiaatri vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja. Vastuvõtule saab registreerida telefoni teel 433 3783, tervisekeskuse  registratuuris kohapeal või interneti teel OÜ Viljandi Tervisekeskus  kodulehel  oleva veebiregistratuuri  kaudu Link: veebiregistratuuri

Ravikindluskatteta isikute vastuvõtt on tasuline: aktiivravi perioodis on visiidi hind 30 eurot, toetusravi perioodil 20 eurot ning arsti otsus relvaloa väljastamiseks/mitteväljastamiseks maksab 40 eurot. Rohkem informatsiooni lugege meie kodulehelt www.tervisekeskused.ee  märksõna „Eriarstid“ või helistage telefonil 433 3783 ja 5355 0890.

Dr. Eduard Veidenberg töötab AS Lõuna-Eesti Haiglas psühhiaatriaosakonna juhatajana, konsulteerib patsiente Elva haiglas  ja nüüdsest pakub oma laialdast kogemust ka Viljandi tervisekeskuses.

Parima väljundi  dr. Veidenbergi professionaalsusele on andnud Tervisetrend.ee kasutajad: „Suurepärane arst. Tugev empaatiatunnetus, ärakuulamisoskus, kannatlikkus patsiendi suhtes“; „Suurepärane arst – igati abivalmis ja tähelepanelik, parim psühhiaater kes mul on olnud!!!“; “Ülihea doktor“; “Hea psühhiaater” jne.