märts 20

Prindi see Postitus

BENU apteek Sinu pere tervise heaks

 

20. märtsist on Tervisekeskuses avatud BENU apteek, kus keskuse külastajatele ja Viljandi rahvale pakutakse traditsiooniliste apteegikaupade kõrval ka laia valikut tervise- ja ilutooteid ning erinevaid uudseid teenuseid.

Apteegis on saadaval loomulikult kõik retseptiravimid ja värske müügisaali riiulitelt leiab kõik vajaliku kodusesse apteeki, nagu näiteks vahendid haavade raviks ja hooldamiseks, suuhügieeniks, immuunsussüsteemi turgutuseks ja palju teisi. BENU asjatundlikud apteekrid aitavad igal ühel leida ka omale sobivaimad tooted nii naha- kui ka juustehoolduseks.

 

BENU apteek on tõsiselt panustanud erinevate teenuste väljatöötamisse. Hea meel on selle üle, et nüüdsest on need innovaatilised ja kliendisõbralike hindadega teenused mugavalt kättesaadavad ka Viljandi elanikele. Näiteks saab apteegis kiiresti määrata oma D-vitamiini taset, teha puukborrelioosi testi, mõõta oma tervisenäitajad, saada haava- ja nahahoolduse nõu, määrata kehakoostist ning ilu poolelt teha kosmeetika või juuste-ja peanaha raportit.
Teenuste kohta saab lugeda lähemalt: http://www.benu.ee/teenused/

Pakkumaks klientidele parimat teenindust ja asjatundlikku tuge on BENU apteek esmaspäevast reedeni avatud kell 8.00 – 18.00. Laupäeval ja pühapäeval on apteek suletud.

Tänavu oma 5 tegevusaastat tähistava BENU apteegi 400 proviisorit ja farmatseuti on Eesti peredele abiks igapäevaste tervisemurede lahendamisel 160 Eesti eri paigus. Nüüdsest ka Viljandi peredele.
Tervitades
Ty

 

Igavene link sellele artiklile: https://tervisekeskused.ee/benu-apteek-sinu-pere-tervise-heaks/