«

nov. 27

Prindi see Postitus

Psühhiaatri vastuvõtt kesklinnas laieneb

Selleks, et abivajajad saaksid võimalikult kiiresti psühhiaatri konsultatsioonile, sõlmis Eesti Haigekassa Osaühinguga Viljandi Tervisekeskus ravi rahastamise lepingu ambulatoorse psühhiaatria erialal.

Alates detsembrikuust hakkab Viljandi tervisekeskuses patsiente vastu võtma lisaks dr Ljudmilla Värele kogenud psühhiaater dr Ann Veiken ning peagi on oodata veel mõne tuntud erialaarsti lisandumist. See annab patsientidele arsti valiku võimaluse ja tagab nõutud raviteenuse kättesaadavuse Viljandi kesklinnas.

 Psühhiaatri vastuvõtule tulekuks EI OLE vaja perearsti saatekirja. Kui tunnete, et Teil on mure ja vajate abi, registreerige esimesel võimalusel telefonil 433 3783 või tervisekeskuse kodulehe avalehel olevas digiregistratuuris https://tervisekeskused.ee

Ravikindlustamata isikute vastuvõtt on tasuline; esmase visiidi hind on 25 eurot, korduvkülastusel 15 eurot ning arsti otsus relvaloa väljastamiseks/mitteväljastamiseks maksab 30 eurot.

Patsiendi elurõõmu ja elukvaliteedi säilitamiseks ning  parandamiseks teevad  psühhiaatrid tihedat koostööd perearstidega ning vajadusel suunavad patsiendi edasi kõrgemasse ravietappi.

Igavene link sellele artiklile: https://tervisekeskused.ee/psuhhiaatri-vastuvott-kesklinnas-laieneb/