STK

Silmahaigused – ambulatoorne vastuvõtt ja ravi

Viljandi tervisekeskuse silmaarstid pakuvad erinevate silmahaiguste ambulatoorset diagnostikat ja ravi ning kasutavad oma töös heal tasemel aparatuuri. Igapaevaselt kasutatavad diagnostikaseadmed, nagu optiline koherentne tomograafiaja ja digitaalne funduskaamera, on mitmete silmahaiguste käsitlemisel muutunud asendamatuteks uuringuabilisteks.
Silmaarstide igapäevasesse vastuvõttu mahub nägemisteravuse ja vaatevälja määramine, silmarõhu mõõtmine ning erinevate krooniliste silmahaiguste diagnostika, ravi ja jälgimine: glaukoom, katarakt, maakula degeneratsioon jne.
Lisaks silmahaiguste ambulatoorsele diagnostikale ja ravile võtame vastu erakorralise abivajadusega patsiente ning osutame profülaktilist silmaarstiteenust koolieelse kontrolli eesmärgil. Silmaarstiabi kättesaadavuse parandamiseks  soovitame prillide määramiseks või prilliretsepti uuendamiseks
pöörduda optikakauplustes töötavate  optometristide vastuvõtule.

Arstid: Urve Maaten ja Kaarel Kree
Õed:  Kristiina Lippur
Kliiniline assistent: Tiina Tigasoo
Asukoht: II korrus, B korpus, ruum 219
Registreerimine telefonil 433 3783 või veebis  https://tervisekeskused.ee

 

 

Urve Maaten vastuvõtu aeg Kaarel Kree vastuvõtu aeg
Esmaspäev 8 – 14
Teisipäev 8 – 14 12.00 – 18.00
Kolmapäev 8 – 14
Neljapäev 8 – 14 12.00 – 18.00
Reede 8 – 14

 

Silmahaiguste arsti  vastuvõtule pöördujad, kellel puudub ravikindlustus või soovijad üldjärjekorrast kiiremini vastuvõtule, tasuvad osutatud teenuste eest Eesti Haigekassa  hinnakirja alusel.

Saidi kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Selle veebisaidi küpsisesätete väärtuseks on seatud „Luba küpsised”, et pakkuda teile parimat võimalikku sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist küpsise sätteid muutmata või klõpsate allpool nuppu Nõustu, siis nõustute sellega.

Saate küpsistest igal ajal loobuda, kui muudate kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutate juba salvestatud küpsised.

Sulge