STK

Silmahaigused – ambulatoorne vastuvõtt ja ravi

Viljandi tervisekeskuse silmaarstid pakuvad erinevate silmahaiguste ambulatoorset diagnostikat ja ravi ning kasutavad oma töös heal tasemel aparatuuri. Igapaevaselt kasutatavad diagnostikaseadmed, nagu optiline koherentne tomograafiaja ja digitaalne funduskaamera, on mitmete silmahaiguste käsitlemisel muutunud asendamatuteks uuringuabilisteks.
Silmaarstide igapäevasesse vastuvõttu mahub nägemisteravuse ja vaatevälja määramine, silmarõhu mõõtmine ning erinevate krooniliste silmahaiguste diagnostika, ravi ja jälgimine: glaukoom, katarakt, maakula degeneratsioon jne.
Lisaks silmahaiguste ambulatoorsele diagnostikale ja ravile võtame vastu erakorralise abivajadusega patsiente ning osutame profülaktilist silmaarstiteenust koolieelse kontrolli eesmärgil. Silmaarstiabi kättesaadavuse parandamiseks  soovitame prillide määramiseks või prilliretsepti uuendamiseks
pöörduda optikakauplustes töötavate  optometristide vastuvõtule.

Arstid: Urve Maaten ja Kaarel Kree
Õed:  Kristiina Lippur
Kliiniline assistent: Tiina Tigasoo
Asukoht: II korrus, B korpus, ruum 219
Registreerimine telefonil 433 3783 või veebis  https://tervisekeskused.ee

 

Urve Maaten vastuvõtu aeg Kaarel Kree vastuvõtu aeg
Esmaspäev 8 – 14
Teisipäev 8 – 14 12.00 – 18.00
Kolmapäev 8 – 14
Neljapäev 8 – 14 12.00 – 18.00
Reede 8 – 14

 

Oftalmoloogi (silmaarsti)  vastuvõtule pöördujad, kellel puudub ravikindlustus või kes soovivad üldisest järjekorrast kiiremini vastuvõtule, tasuvad visiiditasu 45 €.

Visiidi käigus arsti otsusel lisanduvate uuringute ja protseduuride  eest tasumine toimub  Tervisekassa   hinnakirja alusel.
Tasulisele vastuvõtule saab registreerida arsti ressursi piisava olemasolu korral.