STK

Koolitervishoid tegeleb õpilaste tervise edendamise, haiguste ennetamise, tervise
järelvalve ning esmaabi osutamisega ja eneseabi oskuste arendamisega. Eesti Haigekassa
rahastab koolitervishoiuteenust pearahapõhiselt piirhinnaga ühe õpilase kohta.

Kooli juhtkond ja kooliõde teevad tihedat koostööd, et tagada kvaliteetne koolitervishoiuteenus õpilastele ja vajaliku info kättesaadavus kooliperele,  sh õe kontaktandmed ja informatsioon õpilase või lapsevanema õigusest pöörduda ettepaneku või kaebusega koolitervishoiuteenuse osutaja tegevuse kohta Terviseametisse või Eesti Haigekassasse, asuvad nähtavas kohas.

Viljandi Tervisekeskus OÜ kooliõed teenindavad Viljandi linnas ja maakonnas paiknevaid õppeasutusi:

Viljandi Kaare Kool – koolitervishoiutöötajad Alina Ignatenko , e-post alina.ignatenko(at)tervisekeskused.ee, tel 5198 7196
Viljandi Kesklinna Kool – koolitervishoiutöötaja Katrin Maasepp, e-post katrin.maasepp(at)tervisekeskused.ee,  tel  434 2389 või 553 1534
Viljandi Paalalinna Kool – koolitervishoiutöötaja  Ilme Puks, e-post ilme.puks(at)tervisekeskused.ee, tel  434 4085 või 5689 1170
Vilandi Jakobsoni Kool – koolitervishoiutöötaja  Reet Jüris, e-post reet.juris(at)tervisekeskused.ee, tel 435 1854 või 5664 4667
Viljandi Vaba Waldorfkool – koolitervishoiutöötaja  Ilme Puks, e-post ilme.puks(at)tervisekeskused.ee, tel  436 0312 või 5689 1170
Viljandi Gümnaasium – koolitervishoiutöötaja  Kadi Mitt, e-post kadi.mitt(at)tervisekeskused.ee, tel  436 0312 või 59016665
Viljandi Kutseõppekeskus – koolitervishoiutöötaja  Merit Luik, e-post merit.luik(at)tervisekeskused.ee,  tel 5557 8883
Tarvastu Gümnaasium –  koolitervishoiutöötaja  Ave Sihver,  e-post ave.sihver(at)tervisekeskused.ee,  tel
Ämmuste Kool –  koolitervishoiutöötaja Aime Lohu, aime.lohu(at)tervisekeskused.ee,  tel 435 1321 või 5566 1364
Heimtali Põhikool – koolitervishoiutöötaja Esta Jüris, e-post esta.juris(at)tervisekeskused.ee, tel 435 1095 või 5343 2886
Jaagu Põhikool – koolitervishoiutöötaja Esta Jüris, e-post esta.juris(at)tervisekeskused.ee, tel 435 1095 või 5343 2886 

 

Saidi kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Selle veebisaidi küpsisesätete väärtuseks on seatud „Luba küpsised”, et pakkuda teile parimat võimalikku sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist küpsise sätteid muutmata või klõpsate allpool nuppu Nõustu, siis nõustute sellega.

Saate küpsistest igal ajal loobuda, kui muudate kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutate juba salvestatud küpsised.

Sulge