STK

BENU apteek Sinu pere tervise heaks

 

Tervisekeskuses avatud BENU apteek pakub nii keskuse külastajatele kui ka Viljandi rahvale traditsiooniliste apteegikaupade kõrval laia valikut tervise- ja ilutooteid ning erinevaid uudseid teenuseid.

Apteegis on saadaval kõik retseptiravimid ja apteegisaali riiulitelt leiab kõik vajaliku kodusesse apteeki, nagu näiteks vahendid haavade raviks ja hooldamiseks, suuhügieeniks, immuunsussüsteemi turgutuseks ja palju teisi. BENU asjatundlikud apteekrid aitavad igal ühel leida ka omale sobivaimad tooted nii naha- kui ka juustehoolduseks.

BENU apteek on tõsiselt panustanud erinevate teenuste väljatöötamisse. Hea meel on selle üle, et nüüdsest on need innovaatilised ja kliendisõbralike hindadega teenused mugavalt kättesaadavad ka Viljandi elanikele. Näiteks saab apteegis kiiresti määrata oma D-vitamiini taset, teha puukborrelioosi testi, mõõta oma tervisenäitajad, saada haava- ja nahahoolduse nõu, määrata kehakoostist ning ilu poolelt teha kosmeetika või juuste-ja peanaha raportit.

Teenuste kohta saab lugeda lähemalt: http://www.benu.ee/teenused/

Pakkumaks klientidele parimat teenindust ja asjatundlikku tuge on BENU apteek esmaspäevast reedeni avatud kell 8.00 – 18.00.

Tänavu oma 5 tegevusaastat tähistava BENU apteegi 400 proviisorit ja farmatseuti on Eesti peredele abiks igapäevaste tervisemurede lahendamisel 160 Eesti eri paigus.

Tel 432 2688

 

 

Saidi kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Selle veebisaidi küpsisesätete väärtuseks on seatud „Luba küpsised”, et pakkuda teile parimat võimalikku sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist küpsise sätteid muutmata või klõpsate allpool nuppu Nõustu, siis nõustute sellega.

Saate küpsistest igal ajal loobuda, kui muudate kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutate juba salvestatud küpsised.

Sulge