STK

Hea partner!

 

Tervisekassa alustab täna, 22. jaanuaril emakakaelavähi sõeluuringu teavituskampaaniaga “Elav tõestus”, et innustada inimesi sõeluuringust osa võtma. Oleme väga tänulikud, kui saate aidata kampaania sõnumil ka oma kanalites levida, jagades näiteks kampaania visuaale.

Tänavuse teavituskampaania „Elav tõestus“ keskmesse on toodud vähktõvest paranenud inimesed, kelle lootustandvad ja julgustavad lood kinnitavad, et varakult avastatud vähk on ravitav. Emakakaelavähi sõeluuringus kutsub sihtrühma naisi osalema Marit, kel avastati paar aastat tagasi sõeluuringu käigus teise staadiumi emakakaelavähk. Tänu sõeluuringule saadi haigusele piisavalt vara jaole ning ravi oli seetõttu tulemuslik. Tänaseks on Marit paranenud.

Kampaaniaga juhime tähelepanu ka kodutestimise võimalusele. Kui varasemalt pakuti kodutestimise võimalust vaid aasta teises pooles, siis tänavu on võimalik kodus testi teha kõigil sihtrühma kuuluvatel naistel terve aasta vältel.

 

Siit kaustast leiate kampaania visuaalid, mida võite võimalusel näiteks oma sotsiaalmeedias kasutada. Valikus on erinevaid formaate nii postituste kui ka story’de jaoks, nii pildi kui ka video formaadis. Võite neid oma äranägemise järgi kasutada.

 

Siit leiate aga pressiteate, mida võite soovi korral näiteks kodulehel veebiuudisena avaldada (aga palume seda kindlasti mitte avaldada enne 23. jaanuarit).

 

Heade soovidega

T: 669 6630
E: info@tervisekassa.ee
Lastekodu 48, Tallinn